Profil spoločnosti

HUTIRAa Slovakia s.r.o. bola založená v auguste 1997, ako dcérska spoločnosť firmy HUTIRA – BRNO, s.r.o.

Zaoberáme sa distribučnou a servisnou činnosťou výrobkov v oblasti regulačnej techniky, realizujeme revízie a skúšky plynových zariadení, dodávateľským spôsobom.

Pod hlavičkou nadnárodného koncernu EMERSON GROUP zastupujeme na slovenskom trhu výrobcov regulačnej techniky FISHER, FRANCEL a TARTARINI.

Na základe našej spoľahlivosti a dobrého mena v zahraničí sme boli oslovení a dnes už zastupujeme aj výrobcov plastových skríň MITRAS a plastových kuchynských drezov STRADOUR.

V roku 2004 sme spolu s našou materskou firmou HUTIRA – Brno, s.r.o., ako hlavný zhotoviteľ, za 116 dní úspešne zrealizovali dielo „Obnova centrálneho zásobovania teplom mesta Handlová“. Pri tejto príležitosti sme v praxi vyskúšali sací bager od nemeckej spoločnosti MTS, ktorý je možné využiť už aj na slovenskom trhu.

Na spoluprácu a zastupovanie uvedených výrobcov máme kvalifikovaných a odborne znalých pracovníkov.

Snažíme sa vystupovať ako seriózny a stabilný partner, s dobrými referenciami a priateľským prístupom. V prípade akýchkoľvek otázok sme pripravení Vám podať ďalšie spoľahlivé informácie a v prípade objednávok splniť Vaše požiadavky.

Radek Kundrata
konateľ spoločnosti